Vážení bowlingoví priaznivci,

Prihlasovanie družstiev do novej sezóny je ukončené. Do 4. súťažného ročníku sa prihlásilo 18 družstiev. Nižšie je ich zoznam.
Ešte pripomínam všetkým kapitánom, že v pondelok o 19:00 hod bude schôdza všetkých kapitánov (alebo ich zástupcov), kde sa preberú a odsúhlasia pravidlá pre novú sezónu. Schôdza sa bude konať v Pelikáne (pri kruhovom objazde – každý kapitán má odo mňa grátis 1x Pivo alebo 1x Kofolu, ak bude mať vypísanú a podpísanú súpisku družstva) 😀

Poprosím všetkých, aby si prípadné návrhy k BLHJ prekonzultovali vo svojich družstvách a potom ich predniesli na schôdzi. Hlavne sa jedná o handicapy pre ženy a Kinder Team, prípadne iné pripomienky, ktoré vás napadnú. Môj návrh (a nielen môj…) je zrušiť HCP ženám a Kinder teamu ponechať HCP +5 kolov.

Štartovné bude potrebné zaplatiť na celú sezónu najneskôr pred prvým zápasom. Po zaplatení bude štartovné použité na nákup bowlingových gúľ a topánok. Štartovné bude vo výške 150 € na družstvo na celú sezónu. V štartovnom je zahrnutý poplatok za 34 kôl a záverečný turnaj družstiev.

Zoznam družstiev BLHJ 2016/2017:
Názov družstva Kapitán
1. FIDORKY Klaudia Kopániová
2. NO COMMENT Jozef Hruška
3. POSTAVIČKY Miloš Kvasňovský
4. PELIKÁN Richard Kvinta
5. MIX Peter Srnka
6. GALES Michal Šišan
7. DVESTO Pavol Halás
8. CAMEL Anton Barek
9. THE LAST Roman Polák
10. KINDER TEAM Samuel Řeřicha
11. SOROŠ Miroslav Začko
12. ALA TEAM Vladimír Kadlečík
13. NEPOČUJÚCI TEAM Erika Halásová
14. ŇUFÍCI Peter Martiník
15. BMX Ivan Blaho Hossa
16. BEKAERT Vladimír Halás
17. HASIČI Peter Moravčík
18. ŠTG Anton Gažovič